Україна не готова до епідемії. Наші задачі – захист лікарів і малозабезпечених, – Петро Порошенко

“Ситуація в Україні є надзвичайною і країна потребує надзвичайних дій. Тому як голова «Європейської Солідарності» я взяв участь у засіданні Погоджувальної Ради” – повідомив лідер Європейської Солідарності Петро Порошенко.

Насправді Україні де-факто пощастило – у нас було два місяці, щоб, спостерігаючи за розвитком подій не лише у Китаї, а й в Іспанії, Італії, Франції, Німеччині, США, підготуватися до епідемії коронавірусу.

Але Україна виявилася абсолютно не готовою. І тепер, як і у 2014 році, зусиллями всієї країни ми маємо захистити людей. У першу чергу, лікарів. Вони зараз не мають ані захисних масок, ані захисних костюмів і йдуть на величезний ризик захворіти. Але все одно рятують життя.

“Звернувся до прем’єр-міністра з пропозицією організувати повітряний міст між Китаєм і Україною, щоб доставити, а згодом розподілити апарати ШВЛ, захисні костюми, маски між 50 антивірусними центрами. Лікарі мають знали, що вони захищені. Будуть захищені лікарі – будуть захищені люди. Друга важлива позиція – захист малозабезпечених”.

Разом – переможемо!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*