Ігоря Вдовенко обрано головою Чернігівської територіальної організації партії БПП “Солідарність”

dsc0021425 грудня відбулася чергова конференція Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКО “СОЛІДАРНІСТЬ”.

 

У роботі конференції прийняли участь п’ятдесят п’ять делегатів з 64 обраних на конференцію. У порядку денному був звіт про діяльність Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКО “СОЛІДАРНІСТЬ”, обрання голови, Ради та контрольно-ревізійної комісії Чернігівської територіальної організації.

 

В роботі конференції прийняв участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

 

У серпні цього року, після складання повноважень голови партійної організації Владиславом Атрошенко виконуючим обов’язки було обрано голову обласної ради Ігоря Вдовенко. Згідно Статуту партії на наступній партконференції його було обрано головою територіальної організації партії БПП “Солідарність”.

 

До Ради Чернігівської територіальної організації було обрано дев’ять осіб, причому делегати при обранні звернули увагу на гендерну рівність у керівництві партійним осередком.

 

Аналізуючи результати виборів до територіальних громад 11 та 18 грудня прийнято рішення у наступних виборчих перегонах ні з ким не блокуватися то йти власною партійною командою.