Ситуацію з будівництвом автозаправки у житловому мікрорайоні Чернігова взяв під контроль депутат міськради від “Європейської Солідарності” Віктор Тарасов

Безстрокову акцію протесту проти будівництва газової заправки на місці автостоянки почали мешканці мікрорайону Масани у Чернігові. Побудову заправки вважають небезпечною для життя мешканців мікрорайону.

Під особистий контроль ситуацію взяв депутат міської ради від “Європейської Солідарності” Віктор Тарасов і його помічниця-юрист катерина Данькова.

Протестувати проти будівництва заправки вийшли близько 30 людей.

Відповіді поки не отримали, сказала Катерина Данькова.

«По-перше думки громадян, що є першочерговим у законодавстві не було враховано. Будівництво газової заправки має розташовуватися на ділянках з цільовим призначенням. А відповідно до містобудівних умов, які затверджені управлінням архітектури міськради сказано, що земельна ділянка призначена для будівництва об’єктів інфраструктури автостоянки».

На паспорті будівництва замовником робіт вказане комунальне підприємство «Паркування і ринок». Землю надали компанії-інвестору, на умовах інвестиційного договору.

Жителі мікрорайону Масани сказали, що будуть чергувати, аби не пустити техніку на будмайданчик.

Віктор Тарасов акцентував на необхідності зустрічі ініціативної групи мешканців мікрорайону з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*