“ЄС в обличчях”. Ірина СОЛОМАХА

Ми продовжуємо нашу рубрику “ЄС в обличчях” та знайомимо вас з командою справжніх професіоналів своєї справи.

До вашої уваги бліц-інтерв’ю з членкинею партії та головою чернігівського осередку партії “Європейська Солідарність” Іриною Соломахою.

  • Як давно Ви у політиці та у яких сферах життєдіяльності міста більше зосереджуєте свою увагу?

“В політиці я з часів мого навчання на історичному факультеті Чернігівського педуніверситету. Першою передвиборчою кампанією в якій я взяла участь – стали вибори міського голови Чернігова 1998 року. Тоді я була у команді одного з кандидатів у мери. Ті вибори і дали мені поштовх у політичне життя міста та області.
Найбільше концентруюсь на висвітленні та покращенні життя «основи міста», а саме: простих робітників, вчителів, медиків, касирів, і цей перелік можна продовжувати. Окрім цього, намагалась, намагаюсь, і буду намагатись організовувати роботу так, аби креативна та сповнена цікавими ідеями молодь без всіляких зв’язків могла себе реалізувати в цьому місті”.

  • В політиці давно та маєте неабиякий досвід, але як знову і знову знаходите мотивацію? Які виклики ставите перед собою на чергових місцевих виборах?

“Моя основна мотивація звучить так: «Хто, якщо не я?» Бери та доводь чого ти гідний і тільки так людина може розвиватись та ставати краще. На мою думку, в нашій країні починають дуже багато гарних справ, але не доводять до розуму, бо їм набридає”.

  • Вас обрали головою чернігівського міського осередку партії «Європейська Солідарність». Ви мали досвід керівництва такою ланкою в політичній структурі, чи це для вас щось нове?

“Конкретного досвіду керівництва міським осередком в мене не було. Я лише вдруге в житті вступила в партію. Не можу сказати, що виконувати керівні функції для мене в новинку. Більше 4 років працювала заступником керівника та керівником апарату Чернігівської ОДА. Це рівень всієї області, в якої сусід під боком – це країна-агресор і є недостатня інвестиційна привабливість. Окрім цього, в нашому регіоні проживають дуже багато людей пенсійного віку і невеликий рівень народжуваності. Всі проблеми міста та області знаю, і після місцевих виборів разом з нашою командою налаштована почати їх комплексно вирішувати”.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*