“Європейська Солідарність” в обличчях. Марина Рейко

Рубрика “ЄС в обличчях” знову з вами, і ми продовжуємо знайомити вас з командою справжніх професіоналів своєї справи.

До вашої уваги бліц-інтерв’ю з членкинею партії Європейська Солідарність та бренд-амбасадором Hollywood Mall – ТРЦ Голлівуд Мариною Рейко:

🔹Ви самодостатня жінка з власним політичним досвідом. Чому вирішили повернутись у політику?

– На Сході кажуть: «Що сталось один раз – може не повторитись, а що сталося двічі – станеться і третій раз». В мене та ж сама ситуація, і я йду в політику вже втретє, доля така. Якщо без жартів, то коли ти бачиш реальну перспективу розвитку міста, і знаєш, що в нього достатньо на це ресурсів, а розвитку як такого не відбувається, то ти просто не можеш стояти осторонь. За підтримки наших однодумців плануємо змінити цю ситуацію раз і назавжди.

🔹За рахунок чого можна вивести Чернігів на абсолютно новий рівень розвитку?

– Для того аби Чернігів розвивався, треба вкладати в нього кошти. Після процесу децентралізації бюджет міста збільшився з 1 мільярду гривень до 3,5 мільярдів, і я вважаю, що 1/3 цієї суми треба віддавати на проекти, які дадуть старт розвитку Чернігова. Насамперед, треба створити сучасні та конкурентоспроможні комунальні підприємства, які дадуть робочі місця жителям міста, якісні послуги та продукцію.

Зараз же весь розвиток Чернігова зводиться до популяризації міста як туристичного. На мою думку, цього ні в якому разі не можна робити. Вважаю, що всі кошти, які пішли на «розвиток туризму», просто були викинуті на вітер, на жаль.

🔹Політичних партій багато, але ви обрали «Європейську Солідарність». Чому?

– Довгий час я себе не асоціювала з жодною політичною силою, але прийшов час зробити свій вибір. Поїздивши світом, я розумію, що будь-який інший геополітичний шлях, окрім європейського, буде для України провальним. Саме тому, я вступила до лав політичної партії «Європейська Солідарність», яка не один рік працює в напрямку вступу України до Європейського Союзу та НАТО.

Також свою роль зіграв той факт, що минулоріч «ЄС» увійшла до найбільшої та найвпливовішої партії Європейського Союзу – «Європейської Народної Партії». Я вірю, що разом з іншим проєвропейськими жителями Чернігова та України, в нас все вийде!

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.