Комп’ютер – вчителю до 1-го вересня!

Вчителька англійської мови Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Людмила Безсмертна, яка увійшла у топ-50 фіналістів щорічної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, отримала від партії “Європейська Солідарність” на День знань робочий ноутбук.

Новеньку техніку педагогу від партії і Петра Порошенка вручила Марина Рейко!

Як зазначив лідер “Європейської Солідарності” на з’їзді партії, влада спрямувала освітянські 5 мільярдів на так звану “боротьбу з коронавірусом”, а педагогів не забезпечила навіть масками.

Отже, поки влада “бореться з коронавірусом” руками і коштом педагогів – ми допомагаємо!

Довідка:

Людмила Безсмертна отримала звання «Відмінник освіти України». За її плечима участь у програмі «Українські лідери європейської освіти» та друк статті «Interactive methods» у газеті English. Серед її учнів є з десяток фіналістів міжнародного конкурсу FLEX, котрі навчалися в школах США, дехто з них вже навчається там в університетах. Також Людмила представляла Чернігівську область на семінарі Британської Ради для вчителів англійської мови.

«Найбільш значущими для мене є визнання та подяка від моїх учнів і батьків, їхнє бажання піти моєю стежиною педагога, визнання, що мій предмет їм потрібний, що «пройшовши через мої руки», вони отримують впевненість у собі і не соромляться розмовляти з іноземцями та подорожувати різними країнами».

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.