Депутати “Європейської Солідарності” працюють: каналізація, дороги, висунення кандидатів

Депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Ігор Полуян провів зустріч з органом самоорганізації населення мікрорайону міста Бобровиця.

Було піднято багато болючих питань стосовно благоустрою. Головним питанням в порядку денному стояло будівництво каналізації на яке держава виділила 4,5 мільйона гривень, проте через помилкове ( або навмисно помилкове) написання чиновниками назви проекту, ці гроші не пропускає Держказначейство, через що ніяк не можуть початися будівельні роботи, – зазначив депутат.

Ще однією кричущою проблемою є дороги, а точніше їх повна відсутність, незважаючи на те що мікрорайон є частиною обласного центру. Також це тролейбуси, яких неможливо дочекатися в години пік і діти просто фізично не можуть поїхати до школи.

А ще жителі прийняли цікаве рішення: на виборах 25 жовтня НЕ ПІДТРИМУВАТИ жодного зальотного кандидата в депутати так званого «парашутиста», а голосувати виключно за своїх жителів – сусідів! Наввіть поступили пропозиції по першим кандидатурам – це Джемисенко Олександр, заступник голови ОСН Бобровиця, людина ініціативна та інтелігентна, з великим досвідом і Махній Ростислав, який не дивлячись на свою молодість вже заслужив повагу у сусідів і його серце болить і переживає за соціально економічний розвиток мікрорайону! – додав Ігор Полуян.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.