“Європейська Солідарність” ініціює вдосконалення програми підтримки ветеранів

Підтримка ветеранів АТО має стати частиною цільової програми, що втілюється в Чернігівському районі, – переконаний депутат райради від партії “Європейська Солідарність” Олег Шпак.

З відповідною ініціативою він виступив сьогодні на другій сесії Чернігівської районної ради восьмого скликання.

“Діюча багаторічна ветеранська програма вже неактуальна і потребує суттєвого переформатування, оновлення та розгляду через призму сучасності, – наголосив Олег Шпак. – Триває сьомий рік російської агресії, лави ветеранів поповнили учасники АТО, і держава не має права стояти осторонь їхніх проблем”.

Думка депутата від “Євросолідарності” знайшла підтримку серед колег по сесійній залі.

Загалом робота депутатів відзначалася конструктивністю та злагодженістю. Сесія Чернігівської райради затвердила бюджет на наступний рік.

“Він вкрай обмежений, – підсумовує наш однопартієць, депутат районної ради Олександр Ларченко. – Для прикладу, якщо раніше ми мали нестачу коштів на утримання районних структур в обсязі двох місяців, то нині фінансування вистачить лише на два місяці”.

Також на пленарному засіданні Чернігівської районної ради депутати розглянули блок питань про передачу майна територіальним громадам колишнього Козелецького і Городнянського районів області.

Депутат від партії “Європейська Солідарність” Борис Ващенок виступав із зауваженням, що ця процедура проводиться небездоганно.

У цілому сесія відбулася спокійно, у конструктивному руслі. Новообраним депутатам ради восьмого скликання вручили посвідчення.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.