Подіям у Чернігівській обласній раді дасть оцінку суд, – заява депутатів від “Європейської Солідарності”

Представники кількох політичних сил у Чернігівській обласній раді звернулися до окружного адмінсуду, щоб він надав правову оцінку подіям під час першої сесії облради, оскільки робота новообраної Чернігівської облради розпочалася із порушень законів України та, власне, регламенту ради.

«До рішення суду відвідувати сесії та брати участь в голосуваннях – не зовсім правильно», – вважають в обласній організації партії «Європейська Солідарність». 

Позиція партії «Європейська Солідарність»  залишається незмінною: депутати від усіх політичних сил, представлених в обласній раді, мають дотримуватися принципів законності. А під час першої сесії закон і регламент були порушені, коли представники трьох партій переобрали лічильну комісію і обрали керівництво обласної ради з повним ігноруванням інтересів інших 5-ти партій і їхніх виборців. Схожі підходи застосовувалися і до утворення постійних комісій обласної ради, коли їхній персональний склад формувався одноосібно без консультацій та узгодження з іншими депутатами. Такі події не могли утворити нормальний робочий процес і призвели до політичної кризи.

Депутатів облради обрали жителі регіону, аби ті працювали відкрито і законно, а не з перших днів своєї діяльності відзначалися незаконними рішеннями та «договорняками». 

У партії очікують на справедливе і незаангажоване рішення суду.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.