Депутати “Європейської Солідарності” взяли участь у роботі відкритого Правління Ліги ділових та професійних жінок України

Відкрите Правління Ліги ділових та професійних жінок України зібралося сьогодні у Чернігові з метою залучення жінок-підприємниць до генерування ідей і реалізації бізнес-проектів.

“Такі заходи відбуваються для того, щоб жінки були дотичними до бізнес-процесів і кожна учасниця брала участь брала участь у реалізації тих чи інших проектів. Потрібно зібрати пул проблем, знайти шляхи їхнього організаційного вирішення і тих учасниць, які будуть реалізовувати ці проекти”, – зазначила Виконавчий директор Ліги, депутат Чернігівської обласної ради від партії “Європейська Солідарність” Юлія Заїка.

“Сьогодні ми говоримо про приватно-публічний діалог. Це якраз налагодження комунікації з державними органами і органами місцевого самоврядування. Саме малий і середній бізнес є основним наповнювачем бюджету. На сьогодні реформа децентралізації дозволяє розподілити ресурс на місцях, і це дає ширші можливості для реалізації проектів. А для їхньої ефективності вони мають виконуватися самими гравцями. Влада не має вказувати, що робити бізнесу. Бізнес не може диктувати правила. У кожного компетенції, але і бізнес, і влада зацікавлені у наповненні бюджету і у ефективній економіці. Особливо, у період карантину”, – наголосила вона.

Юлія Заїка підкреслила, що жінки – це сповнені енергії особистості, які ніколи не опускають рук. Особливо, коли вони об’єднані спільними ідеями, цінностями і проектами.

“Сьогодні ми визначаємося з пріоритетами, з напрямками діяльності і складаємо план роботи на 2021-й рік”, – резюмувала Юлія Заїка.

“Ділові жінки розуміють, що локдаун знизив наші прибутки. Це проблеми і державні, і сімейні, які об’єдналися в одне ціле. Це проблема не лише України, але і всього світу. Ми, чернігівські жінки, сьогодні обговорюємо проекти, в яких ми могли б підтримувати одну одну, консультувати, надавати підтримку в отриманні міжнародних грантів, допомогти малим підприємствам Чернігівщини, якими керують жінки”, – розповіла голова Чернігівського міського осередку партії “Європейська Солідарність”, депутат Чернігівської міської ради Ірина Соломаха.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.