Молодий, досвідчений і амбітний депутат від “Європейської Солідарності” Сергій Чміль – секретар Прилуцької міської ради

Секретарем Прилуцької міської ради обрано 33-річного корінного прилучанина, депутата від фракції “Європейська Солідарність” Сергія Чміля.

Сергій Валерійович має 11 років досвіду роботу в органах місцевого самоврядування, а саме у відділі ведення державного реєстру виборців, куди прийшов прийшов працювати одразу після закінчення Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Що повернеться саме до рідних Прилуки, не вагався ні хвилини.

– Я хочу допомогти місту. Я провчився в інституті і вирішив для себе, що повернуся. Не залишуся в Чернігові, не поїду до столиці, як зробили більшість моїх одногрупників. Повернувся до рідних Прилук і хочу допомогти місту стати кращим, – коментує своє обрання Сергій Чміль.

Наразі депутат від партії “Європейська Солідарність” вже приступив до виконання обов’язків секретаря міської ради і окреслив для себе перші напрямки подальшої реалізації стратегії розвитку міста, розроблений ще у 2015 році міським головою Ольгою Попенко.

– Ми бачимо, як місто розвивалося попередні  п’ять років, які були здійснені кроки. Обговоривши всі проєкти, які заплановано реалізувати протягом цієї 5-річної каденції, виокремили основні. Це завершення очищення нашої річки, будівництво ігрових спортивних майданчиків на стадіоні, – додає депутат.

Серед пріоритетів в роботі Сергій Чміль вбачає будівництво об’їзної дороги та капітальне будівництво прилуцьких доріг.

Він переконаний, що для втілення в життя всіх цих планів у життя необхідно, щоб депутати були об’єднані спільними завданнями – розвиток міста та благополуччя громади. Наразі цього у новому скликанні Прилуцької міської ради не спостерігається.

– Минулого тижня відбулося третє засідання першої сесії, і всі прилучани спостерігали за тим, що відбувалося. Я зараз не можу критикувати і оцінювати політично дії окремих депутатів, висновки зроблять самі прилучани. Але хотів би сказати, що епоха шоуменів закінчується, – підкреслив секретар міської ради.

Сергій Чміль ставить перед собою завдання консолідувати політично розрізнений депутатський корпус Прилуцької міськради задля плідної роботи на користь громади.

– На мою думку, на першому місці в кожного депутата повинен бути добробут громадян. Зараз є всі умови для цивілізованої роботи в раді. Думаю, що кожний депутат зможе використати свій авторитет для того, щоб допомогти громаді й місту. Запрошую до цієї роботи, – резюмує Сергій Чміль.

Це новообраний секретар ради готовий робити заради прилучан, в тому числі й свого 10-річного сина Назара, майбутнє якого бачить лише в Прилуках – розвинених, європейських, в яких хочеться жити і працювати.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.