Вакцинація, книги для бібліотек, сесія обласної ради… Відбулася політрада Чернігівської міської організації “Європейської Солідарності”

У Прес-центрі “Чиста Політика” відбулося засідання політради Чернігівської міської організації партії “Європейська Солідарність”, яка намітила план роботи на найближчий тиждень.

Зокрема, керівник міської організації партії, депутат міської ради Ірина Соломаха звернула увагу на необхідність пожвавлення діяльності міської організації “Європейської молоді” і залучення до її роботи юнаків і дівчат від 19-ти років, що поділяють ідеологічні засади і цінності партії.

“Ми запрошуємо усіх охочих приєднуватися до нашої активної команди, аби спільно реалізовувати цікаві ідеї і яскраві проекти”, – закликала Ірина Соломаха.

Її думку підтримала виконавчий директор Ліги ділових та професійних жінок України, депутатка Чернігівської обласної ради від партії “Європейська Солідарність”  Юлія Заїка. Вона зауважила, що можливим є об’єднання зусиль у реалізації ідей і проектів, над якими наразі працює Ліга. Також важлива задача найближчих днів – представлення принципової позиції “Європейської Солідарності” на пленарному засіданні бюджетної сесії Чернігівської обласної ради, яка відбудеться 12-го лютого.

Також міська організація запланувала 11-го лютого передати книги Чернігівській міській бібліотеці імені Коцюбинського. Культурно-просвітницька акція відбудеться о 14:00.
Тож усі охочі чернігівці можуть долучитися до цієї благочинної акції, звернувшись зі своїми книжками до прес-центру “Чиста Політика” (вул. Коцюбинського, 49-а, к. 306), попередньо зателефонувавши 096-155-11-91.

Серед напрямків постійної роботи партії “Європейська Солідарність” на усіх рівнях – першочергова і постійна допомога медикам і освітянам під час пандемії COVID-19 засобами індивідуального захисту.

Наразі ж, коли світ розпочав кампанію масових щеплень проти коронавірусу, дуже важливою є грамотність населення у цьому питанні. Тому вже найближчим часом член партії “Європейська Солідарність”, лікар-пульмонолог Чернігівської обласної лікарні Іван Тельнов приєднається до інформаційної кампанії роз’яснень щодо нюансів і особливості вакцинації, яка невдовзі має розпочатися і в Україні.

Під час засідання міської політради партії партійці вирішили найближчим часом провести брифінг для ЗМІ, про час і місце якого буде повідомлено додатково.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.