Червоно-чорний стяг – символ незламності українського духу, – депутати Носівської міськради

Депутатська фракція “Європейської Солідарності” Носівської міської ради пропонує повернути у використання символічний червоно-чорний стяг, розміщуючи його одночасно із державним прапором України на будівлях комунальної власності задля вшанування пам’яті героїв боротьби за незалежність держави.

З відповідним клопотанням депутати на чолі з керівником фракції “Європейська Солідарність” Юрієм Коріньком звернулися до міського голови Носівки.

Вони запропонували розглянути це рішення на чергової сесії міськради та визначити пам’ятні дати, у які на будинках місцевих виконавчих органів, установ та організацій поряд з жовто-блакитним прапором розміщуватиметься червоно-чорний.

“Це символ незламності українського духу, вірності військовим традиціям та присязі. Червоно-чорний прапор використовували борці за незалежність України у ХХ столітті і зараз, коли з 2014 року проливається кров наших захисників на Сході України”, – зазначається у зверненні.

Депутати нагадали також, що аналогічні рішення щодо використання червоно-чорного прапора вже приймалися органами місцевого самоврядування у різних куточках України, в тому числі 2018 року Ніжинською міською радою.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.