У Прилуках дві біди – неприйнятий бюджет і медицина, – депутати міської ради

Ситуація з бюджетом міста Прилуки критична. На жаль, воно досі не змогло отримати свій бюджет та перебуває у заручниках політичних баталій. Місто живе за 1/12 минулого року, неможливо проводити тендери, ремонти, благоустрій. На місто насувається 3 хвиля коронавірусу, час для підготовки лікарні вже втрачений.

На цьому акцентують депутат Прилуцької міської ради від партії “Європейська Солідарність” Артем Гензель і секретар міської ради Сергій Чміль.

– Можна дуже довго сперечатися над статтями видатків бюджету. Як правильно робити дороги, скільки виділяти на собак і на муніципальну поліцію. Скільки виділяти на медицину. Але я вам нагадаю, що ми вже у червоній зоні. Ковід бере свої жертви і час вже втрачений. Давайте подумаємо саме про медицину, бо завтра наші рідні будуть звертатися саме туди, – заявив Артем Гензель.

У проекті досі неприйнятого бюджету закладені кошти на ремонт приміщення під ПЛР-лабораторію, реконструкцію системи киснепостачання будівлі міської лікарні. Передбачаються кошти на систему безперебійного живлення відділень лікарні, адже всім відомо, що електрична система дуже часто не витримує великого навантаження. Уперше проектом бюджету закладаються кошти на улаштування пожежної сигналізації у деяких дошкільних навчальних закладах та закладах середньої освіти. Даної практики не було останні десятки років.

– Бюджет ніколи не буває ідеальним, завжди приходиться шукати компроміси та точки дотику. Компромісів не може бути лише в одному – житті та здоров’ї мешканців, – наголосив секретар міської ради Сергій Чміль.

“Європейська Солідарність” виступає за повне та швидке фінансування медичних потреб міста.

– Під потенційною загрозою наші близькі та рідні, які вже завтра можуть потребувати невідкладної допомоги, кисню, швл. Звичайно, медичні працівники будуть робити все можливе аби врятувати життя, а наше завдання надати їм всі потрібні ресурси та інструменти, – акцентують партійці “Європейсько Солідарності”.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.