Ніжинські депутати стурбовані ситуацією з COVID-19 і вимагають розслідування зриву “вагнерівської” операції

Політична партія “Європейська Солідарність” у місті Ніжині та Ніжинському районі стурбована відсутністю поширення інформації щодо наступних поставок вакцини від COVID-19 в Україну та щодо розгортання широкомасштабної вакцинації.

– З огляду на це ми ініціюємо звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України на сесіях міської та районної рад щодо інформування мешканців Ніжина та району про вакцину, яку планують поставляти до міста Ніжина та територіальних громад Ніжинського району, – заявив голова фракції “Європейської Солідарність” у Ніжинській міській раді Олександр Шалай.

– Також ми висловлюємо глибоку стурбованість щодо ситуації зі зривом спецоперації по групі Вагнера. “Злив” інформації про спецоперацію чотирьох розвідок із захопленням найманих вбивць бойовика Вагнера – це державна зрада, що завдала непоправної шкоди країні, – акцентує член Політради партії “Європейська Солідарність” у місті Ніжині Ігор Шалай.

Ніжинський міський і районний партійні осередки “Європейської Солідарності” ініціюють звернення до Президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради України з вимогою створити тимчасову слідчу комісію з питань розслідування оприлюдненої у засобах масової інформації фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами приватної військової компанії Вагнера та нанесення шкоди національним інтересам України.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.