Після виступу народного депутата Величковича Чернігівська облрада не закрила санаторій, але провалила питання по COVID-19 і “вагнерівцях”

Народний депутат України від партії “Європейська Солідарність” Микола Величкович під час пленарного засідання чергової сесії Чернігівської обласної ради звернувся до депутатського корпусу з проханням підтримати звернення щодо COVID-19, законопроекту з протидії колаборації і розслідування щодо групи “ВАГНЕР”.

– На сьогоднішній день провакциновано лише 1% дорослого населення. Якщо так буде і надалі, то такими темпами вакцинація затягнеться на роки. Цього не можна допустити, бо життя і здоров’я громадян — це найбільша цінність! – наголосив народний депутат.

Також він закликав депутатів НЕ перепрофільовувати і не закривати дитячі оздоровчі заклади.

– Потрібно шукати шляхи виходу, а не бездумно закривати заклади оздоровлення, – акцентував Микола Величкович.

Після звернення Миколи Величковича розробник проекту рішення із закриття санаторію “Пролісок” зняв питання з голосування. Звернення щодо законопроекту з протидії колаборації депутати також підтримали.

Проте Чернігівська обласна рада провалила голосування по зверненнях з питань забезпечення області вакциною проти COVID-19 і щодо розслідування провалу спецоперації із затримання російських бойовиків групи “Вагнер”.

– А кому ви служите? Чії права відстоюєте? Кого захищаєте?” Депутати, які мають відстоювати і захищати своїх виборців, вболівати за здоров’я своїх громадян, стали на бік виконавчої влади, побоялися або не захотіли запитати “А де вакцина? Коли і у якій кількості вона буде у нашій області?” – риторично запитує народний депутат.

– Виходить так, що депутатам Чернігівської обласної ради не цікаво і байдуже як відбувався витік інформації, їм байдуже хто в Україні зрадив державницьким інтересам. – Продовжує розмірковувати Микола Величкович стосовно непідтримки звернення по групі “Вагнер”. – Тому, шановні виборці, дивіться уважно, хто думає про вас не лише перед виборами, а під час кожного голосування!

Отже, питанням забезпеченості вакциною стурбовані лише 30 депутатів Чернігівської обласної ради із 64, а можливою присутністю ворога у вищих органах державної влади всього 7.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.