Хто провалив питання по COVID-19 і “вагнерівцях” у Чернігівській обласній раді?

Народний депутат України від партії “Європейська Солідарність” Микола Величкович під час пленарного засідання чергової сесії Чернігівської обласної ради звернувся до депутатського корпусу з проханням підтримати звернення щодо COVID-19, законопроекту з протидії колаборації і розслідування щодо групи “ВАГНЕР”.

Також він закликав депутатів НЕ перепрофільовувати і не закривати дитячі оздоровчі заклади.

На жаль, депутатський корпус дослухався народного обранця лише у питанні збереження дитячого санаторію і законопроекту з протидії колаборації.

– На сьогоднішній день провакциновано лише 1% дорослого населення. Якщо так буде і надалі, то такими темпами вакцинація затягнеться на роки. Цього не можна допустити, бо життя і здоров’я громадян — це найбільша цінність! – наголосив народний депутат Микола Величкович під час свого виступу.

В результаті ЗА звернення щодо COVID-19 і забезпечення належної вакцинації населення області проголосувало 30 депутатів Чернігівської обласної ради. При цьому представниця Радикальної партії Ляшка Неоніла Шаповаленко проголосувала ПРОТИ. Двоє представників партії “Рідний дім” при цьому УТРИМАЛИСЯ.

Різко відреагував народний депутат і на провал голосування по зверненню щодо розслідування спецоперації із затримання російських бойовиків групи “Вагнер”.

– А кому ви служите? Чії права відстоюєте? Кого захищаєте?” Депутати, які мають відстоювати і захищати своїх виборців, вболівати за здоров’я своїх громадян, стали на бік виконавчої влади, побоялися або не захотіли запитати “А де вакцина? Коли і у якій кількості вона буде у нашій області?” – риторично запитує народний депутат.

– Виходить так, що депутатам Чернігівської обласної ради не цікаво і байдуже як відбувався витік інформації, їм байдуже хто в Україні зрадив державницьким інтересам. – Продовжує розмірковувати Микола Величкович стосовно непідтримки звернення по групі “Вагнер”. – Тому, шановні виборці, дивіться уважно, хто думає про вас не лише перед виборами, а під час кожного голосування!

Отже, можливою присутністю ворога у вищих органах державної влади виявилися занепокоєними аж семеро депутатів Чернігівської обласної ради – присутні депутати “Європейської Солідарності” у повному складі, депутати від “Рідного дому” Ігор Вдовенко і Ніна Лемеш, представник ВО “Батьківщина” Іван Якуб.

При цьому троє депутатів від “Рідного дому” проголосували ПРОТИ: Людмила Овсієнко, Леонід Петров, Віктор Труш. ПРОТИ також проголосував представник “Нашого краю” Олександр Демиденко, “Слуги народу” Дмитро Пахомов і голова обласної ради Олена Дмитренко.

Решта депутатів інших фракції не голосували, були відсутніми або утрималися.

За усі означені питання присутні на сесії депутати “Європейської Солідарності” голосували одноголосно ЗА!

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.