Благодійники зробили бійцям на передовій Велікодній подарунок

З ініціативи членів Чернігівської міської організації партії “Європейська Солідарність” до Великодня благодійники міста і області зібрали кошти на придбання 150 пасок, які будуть передані захисникам Вітчизни на фронті: бійцям 72-ї бригади “Чорні Запорожці”, що розташована в одній з найгарячіших точок фронту біля Авдіївки Донецької області та славетній роті “Чернігів”.

Підрозділ роти на чолі з легендарним офіцером Віталієм Костюченком знаходиться на ротації у Маріуполі. Окрім пасок герої з 72-ї бригади отримають необхідні їм ліки, дві маскувальні сітки, шкарпетки, смаколики та каву від чернігівського Єдиного Волонтерського Центру.

– Дорогі чернігівці, хочемо вас привітати зі світлим святом Воскресіння Господнього! У ці дні наша команда однопартійців виступила з ініціативою і залучила благодійників до збору коштів на великодні паски, які відправимо бійцям на передову. Також до нас долучилися волонтери Єдиного волонтерського центру, які надали дві маскувальні сітки. Окрім пасок, на передову до 72-ї бригади будуть надіслані ліки та інші необхідні речі. Частину пасок ми відправимо також до батальйону “Чернігів”, який знаходиться у Маріуполі. Робіть, як ми. Підтримуйте подібні ініціативи, адже ситуація на фронті є критичною, – зауважив помічник народного депутата Миколи Величковича підприємець Олександр Ясенчук.

– Упереддень величного свята ми зібралися, щоб вшанувати та подякувати нашим воїнам, які захищають Україну. Цією невеликою допомогою хочемо зробити ці дні для них приємними. Смакуючи паски, хай вони згадують про всіх українців, які думають і переживають за них, – додав керівник Секретаріату Чернігівської територіальної організації “Європейської Солідарності” Олег Шпак.

– Дякую всім небайдужим, хто долучився до акції у цей непростий час економічної кризи та локдауну. Разом ми створимо добрий настрій нашим захисникам, які захищають нашу незалежність, – резюмувала очільниця чернігівської міської організації партії, депутат міської ради Ірина Соломаха.

“Європейська Солідарність” бажає усім українцям і бійцям на передовій перемог, мирного неба і радісних Великодніх свят!

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.