Які проблеми хвилюють чернігівців? Депутати Марина Рейко і Ігор Мандровний провели прийом громадян

ЖКГ, функціонування електронних табло на зупинках, освіта, підтримка малого бізнесу Чернігова, прозорість оформлення документів ОМС, законність дій постачальників послуг, облаштування шкільних туалетів. Ці та інші питання обговорили депутати Чернігівської міської ради від партії “Європейська Солідарність” з жителями Чернігова під час особистого прийому громадян.

“Чомусь до мене не приходять люди з елементарним питанням покласти лежачого поліцейського. Рівень складності одразу на 10 щаблів вище. Але, разом з моїм помічником Русланом Волощуком та депутатом Ігорем Мандровним все опрацювали”, пише на своїй сторінці Фейсбук Марина Рейко.

“Сьогодні, на прийомі городян до нас прийшли батьки школи № 5, щоб подякувати моїй колезі Марині Рейко за її активну позицію з питання перегородок у туалетах цього навчального закладу. Хотілося б, щоб наші відповідальні за це люди робили свою роботу без підказок депутатів. І приємно усвідомлювати, що навіть нечисленна фракція у міській раді може впливати на деякі запитання. Дякую”, – додає Ігор Мандровний.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.