На сесіях Менської і Козелецької рад депутати “Європейської Солідарності” актуалізували питання субсидій і не дали закрити школу

На Чернігівщині відбулися сесії Менської міської і Козелецької селищної рад, на яких особливо гостро постали питання оформлення субсидій і фінансування закладів освіти, які актуалізували депутати рад від партії “Європейська Солідарність”.

Зокрема, під час пленарного засідання Менської міської ради депутати від “Європейської Солідарності” зачитали звернення стосовно проблематики нового порядку оформлення субсидій в Україні.

“Звернулись до міської ради та її відповідних підрозділів з проханням допомогти жителям громади у поданні заяв, оформленні документів, надання роз’яснень та всебічну підтримку людям в оформленні субсидій”, – зазначив депутат міської ради Валерій Щукін.

За наполяганням депутатів “Європейської Солідарності” було знято з порядку денного питання про закриття Семенівського закладу загальної середньої освіти та дошкільного закладу освіти.

Також депутати від “Європейської Солідарності” домоглися вирішити питання виділення коштів в сумі 1.4 млн.грн. на ремонт покрівлі Стольненської ЗОШ та 200 тис.грн. ремонт приміщення ЦКДМ, де займається народний дитячий колектив “Фієста”.

А на сесії Козелецької селищної ради депутати достроково припинили повноваження заступника голови ради з фінансово-економічних та соціальних питань Колісніченко Г.І., затвердили програму “Приміський автобус”, розглянули блок земельних питань і перебіг виконання депутатських запитів.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.