За сприяння депутатки “Європейської Солідарності” Марини Рейко Чернігівська філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації отримала благодійну допомогу

За сприяння депутата Чернігівської міської ради від політичної партії “Європейська Солідарність” Марини Рейко Чернігівська філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації отримала благодійну допомогу – плазмовий телевізор, за допомогою якого під час тренінгів і семінарів громадська організація має намір залучати молодь до здорового способу життя.

Нині важко уявити будь-яке заняття, тренінг чи просто навчальну зустріч без сучасних гаджетів. Відтепер у Чернігівській філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації терапевтичні, оздоровчі, виховні заходи з реабілітантами проходитимуть на ще вищому рівні – з переглядом інформаційних відеороликів, інших програм на найсучаснішому обладнанні. Депутат Чернігівської міської ради Марина Рейко допомогла у придбанні організації сучасного плазмового телевізора. Щиро вдячні Марині Миколаївні за благодійний внесок, небайдуже ставлення до нашої спільної справи – залучення молоді до здорового способу життя, – пише у се на сторінці у соцмережі Фейсбук представник організації Артем Носуля.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.