Збільшення членів “Європейської Солідарності”, використання Facebook, Telegram, робота з лідерами галузей і думок, – онлайннарада

За участі народного депутата України Миколи Величковича, першого заступника голови партії «Європейська Солідарність» та куратора Центрального офісу партії Олега Синютки і в.о. голови Чернігівської територіальної організації Олександра Мисника відбулася онлайннарада щодо організації роботи структурних утворень партії на Чернігівщині.

На нараді її учасники обговорили питання членства в партії, зокрема питання збільшення кількості членів партії «Європейська Солідарність» у Чернігівській області.

– На Чернігівщині нараховується 1512 населених пунктів, а члени партії проживають у 252-х населених пунктах. Тому нам є над чим працювати, – зауважує керівник секретаріату територіальної організації Олег Шпак. – В решті населених пунктів немає членів партії і задача стоїть залучати нових членів саме там. Але в цих населених пунктах є виборчі дільниці, є виборчі комісії і ми маємо там своїх спостерігачів, які і мають стати в перспективі членами партії.

Також актуальним для територіальної організації партії є питання створення первинних організацій.

– У нас є узгоджений графік реєстрації первинних осередків в об’єднаних територіальних громадах за дорученням центрального секретаріату. На сьогодні у нас 57 територіальних громад, а створено і зареєстровано на сьогодні 16 первинних осередків, – уточнює Олег Шпак.

– Також ведеться посилена робота у соціальних мережах і регіональних групах Facebook зокрема. Особливо важливим є питання активності депутатів «Європейської Солідарності» у соцмережі Facebook. Не всі депутати на сьогодні є членами партії. На сьогодні стояло доручення, щоб керівники структурних підрозділів організації і керівники депутатських фракцій у радах всіх рівнів працювали з депутатами щодо їхнього вступу в партію. Це дасть їм змогу одразу ж зареєструватися в електронному кабінеті «Платформи депутата», – окреслив коло можливості в мережі Інтернет керівник секретаріату Олег Шпак.

З 93-х депутатів «Європейської Солідарності» рад всіх рівнів на Чернігівщині лише половина є членами партії, решта мають намір оформити своє членство в партії вже найближчим часом.

– У нас є така мережа як телеграм-канал «Актуальна позиція», що розтлумачує усі важливі події, які відбуваються сьогодні в країні і поза її межами. Ця інформація є дуже важливою для використання у повсякденній роботі, і тому кожний партієць і кожний депутат має приєднатися до цього каналу.

Дуже важливим є визначення наших лідерів галузей на Чернігівщині з-поміж членів «Європейської Солідарності».

– У нас визначені 33 галузі. Тобто, у нашій комп’ютерній базі членів хтось освітянин, хтось медик, хтось інженер, працівник культури чи фахівець місцевого самоврядування, державного управління. Тобто, 1039 членів партії розписані по 33-х галузях, і в кожній визначається свій лідер. Лідери галузей освіти, культури і шоу-бізнесу вже їздили на навчання до столиці по спеціальних програмах. На навчанні збираються лідери відповідних галузей з усіх областей. По приїзду лідерів ми будемо проводити навчання на місцях. Освіта – у нас найбільша галузь. Це майже 500 чоловік, – уточнив Олег Шпак.

Також учасники наради зауважили, що важливо працювати з лідерськими середовищами: чорнобильці, АТОвці, підприємці чи підприємство, інші професійні кола. Важливою є їхня позиція і ставлення до партії «Європейська Солідарність». Важливо виявити прихильність, точки дотику і можлвивої співпраці по важливих суспільних питаннях. Не менш важливо визначити лідерів громадських думок і вибудовувати діалог з тими, до кого прислухаються професійні кола.

Під час наради її учасники розглянули питання приїзду до Чернігівської області депутатів Верховної Ради в літній період і приїзд лідера партії Петра Порошенка.

– Ми попросили подати свої пропозиції, щоб узагальнити їх і відправити на Київ по візиту лідера і народних депутатів України від партії «Європейська Солідарність», – підсумував керівник секретаріату територіальної організації Олег Шпак.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.