Неймовірне святкування 25-річчя Конституції України у Чернігові!

Запрошуємо чернігівців та гостей міста разом відзначити чвертьвіковий ювілей Основного Закону країни!

Урочисті заходи пройдуть 28 червня і розпочнуться молебнем за Україну та покладанням квітів до Пам’ятного знаку “Борцям за волю і Незалежність України” о 9 годині.

Далі відзначення ювілею Конституції переміститься до схилу пагорба біля Катерининського храму. Тут об 11.00 відбудеться подія, що увійде до анналів Книги Рекордів України: представники територіальних та національних громад області розгорнуть 200-метровий Рушник Єдності.

Станьте учасниками встановлення неймовірного рекорду!

В цей же час на Алеї героїв запрацюють виставка майстрів художнього мистецтва. А з 13-ї години на великій сцені, що буде змонтована на Алеї героїв, розпочнеться восьмигодинний мистецький маратон за участю артистів Чернігівського обласного філармонійного центру та Чернігівського міського палацу культури. Зокрема, Духовий оркестр, Академічний народний хор, Капела бандуристів ім. Остапа Вересая, джаз-бенд “BissQuit” та солісти колективу концертних виконавців.

Завершиться святковий день подією, якої ще не знала мистецька історія України. О 21-й годині чернігівці та гості міста стануть свідками прем’єри найбільш відомого світової п’єси в жанрі рок-опери – вистави «Ісус Христос – суперзірка»!

Цю світову класику в сучасному переосмисленні представлять артисти Чернігівського обласного філармонійного центру.

Ласкаво просимо на святкування 25-річчя Конституції України!