Дитяче свято до Дня Конституції України від “Європейської Солідарності”

Чернігівський міський осередок політичної партії «Європейська Солідарність» спільно з територіальною організацією продовжують працювати на перспективу – завдяки спільнокошту для дітей органіовано і проведено пізнавальну вікторину до 25-ї річниці Конституції України!

– Ще раз вітаю з 25-річчям нашої демократичної, цивілізованої, дуже значимої для нас як для держави Конституції! Держава починається з поваги до дітей і до людей поважного віку! Ми сьогодні робимо просвітницьку вікторину і свято для талановитих дітей Чернігова. Щоб вони знали свої права і будували сильну незалежну Україну! Любимо Вас! – прокоментувала перебіг подіїї її організатор – керівник Чернігівського міського осередку “Європейської Солідарності”, депутат міської ради Ірина Соломаха.

– “Європейська Солідарність” сьогодні проводить у Чернігові чудовий захід для дітей, мета якого – навчитись знати і поважати Конституцію України за допомогою конкурсів і вікторин. Щоб не примусово, а вже зараз вони любили і поважали Основний Закон країни. “Європейська Солідарність” і надалі проводитиме такі заходи. Доєднуйтеся до нас, – закликав партієць-сіворганізатор заходу Андрій Тертілов.

– Вітаємо дітей – наше майбутнє з Днем Конституції України! Молоде покоління має зрозуміти, що треба жити по Закону, а не по понятіях і по бєспрєдєлу. Відсутність Закону – це держава, яка не відбулася, фактично fale state. Згадаємо, що саме в Україні Магдебурзького права був розквіт життя і економіки. Тому дітки мають плекати повагу до Основного Закону вже зараз, – додає партієць “Європейської Солідарності”, співорганізатор заходу Олександр Ясенчук.

Усі дітки отримали книжечки, веселе шоу, смаколики й інші приємні подарунки.

Дякуємо всім благодійникам, керівнику територіальної організації Олександру Миснику, які відгукнулися і підтримали нашу ініціативу! Світ є таким, яким ми його створюємо.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.