КОНСТИТУЦІЇ – 25! ВІДЕОвітання від “Європейської Солідарності”

25 років тому в одну ніч була прийнята Конституція України – основний Закон нашої держави. Ми намагаємося жити в рамках демократичної Конституції, і тільки від нас з Вами залежить, наскільки вона буде робочою. Наше дотримання Закону – запорука розвитку майбутнього України.

Конституція дає нам можливість бути правовою суверенною соціальною державою!

Для кожного народу Конституція – основний Документ, який потрібно виконувати! Від звичайного громадянина до можновладця. Коли Конституцію почне шанувати і виконувати кожний, ми будемо в родині європейських народів.

Кожний громадянин має відчувати свою рівність і значущість. Перед кожним повинні бути відкритими рівні можливості і горизонти.

Всі 25 років на захисті Країни і її Конституційного ладу стоять Збройні Сили України. Вже 7 років триває російська агресія, яка зазіхнула на наші цінності. На право вибору, свободу слова, територіальну цілісність і суверенітет України. Вітаємо усіх, хто 7 років причетиний до оборони наших цінностей ціною власного життя.

Конституція – це Права і Свободи громадян. В її основі закладені ідеї та принципи славного гетьмана Пилипа Орлика. І тому наша Конституція – одна з найбільш демократичнийх основних законів світу.

Шануймо засади нашої Конституції і захищаймо їх разом!

З Днем Конституції!
Слава Україні! Героям Слава!

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.