Ніжинська міськрада підтримала звернення “Європейської Солідарності” з приводу субсидій

1-го липня Ніжинська міська рада підтримала звернення до Президента, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра щодо врегулювання окремих питань із забезпечення населення субсидіями, яке ініціювала фракція «Європейська Солідарність».

Зокрема, депутати міськради просять Уряд повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2015-2018 років, винести на розгляд Верховної Ради України проект Змін до Закону про державний бюджет на 2021 рік з метою додаткового фінансування програми субсидій в Україні на 10 млрд.грн.

«Вимагаємо повернутися до формули нарахування субсидій 2015 року», – зазначив голова депутатської фракції Олександр Шалай.

Дане звернення депутати міської ради підтримали одноголосно.

«Наше звернення говорить про те, що підходи до населення повинні бути людино орієнтованими. Це перше й ключове, про що ми маємо говорити. Ми не можемо жити в різних світах – окремо чиновники і окремо громадяни. Мені дуже шкода, що для того, аби нас нарешті почули, доводиться приймати політичні звернення. Мені здається, що уряду потрібно просто нормально регламентувати свою роботу у сфері соціального захисту людей», – наголосив депутат.

Підписуйтеся на оперативні новини територіальної організації “Європейської Солідарності” в Telegram і Twitter.